Protetyka

home_dentist2_offerdetails1
W naszym gabinecie zajmujemy się kompleksową odbudową warunków zgryzowych za pomocą nowoczesnych rozwiązań protetycznych. Dzięki stałemu pogłębianiu wiedzy na specjalistycznych kursach i szkoleniach uzyskujemy doskonałe efekty w zakresie leczenia protetycznego.

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań funkcjonalnych i estetycznych pacjenta. Lekarz stomatolog opracowuje indywidualny plan leczenia na podstawie badania, diagnostyki radiologicznej i zdjęć wewnątrzustnych. Ważnym elementem tego procesu jest rejestracja łukiem twarzowym , relacji przestrzennej zębów szczęki wobec stawów skroniowo-żuchwowych.

Dzięki zastosowaniu łuku twarzowego, pacjent odczuwa większy komfort z użytkowania uzupełnień protetycznych, szybko się do nich adoptuje i z pewnością uniknie zaburzeńw stawach skroniowo-żuchwowych.

Proponujemy Państwu odbudowy stałe, takie jak mosty, korony czy implanty, oraz odbudowy ruchome czyli protezy, które w zależności od warunków klinicznych można wspierać na zatrzaskach i zasuwach, a nowoczesne protezy elastyczne są alternatywą dla tradycyjnych protez szkieletowych metalowych.